O nás

-----------------------------------------------------

Naše společnost Vám nabízí montáž, opravu, servis plynových kotlů a také strojový proplach topného systému nebo podlahového vytápění kdy Vás zbavíme nečistot, vodního kamene, bakterií a usazenin.

Zkušenosti v oboru vodoinstalatérství a topenářství máme od roku 1999.


Montáž a opravy

Jestli potřebujete nový kotel a nebo je vhodná oprava Vám poradíme při sjednané schůzce.


Servis plynových kotlů

Nabízíme záruční i pozáruční servis plynových kotlů. Součástí servisní prohlídky je kontrola a vyčištění spalovací komory, hořáků a elektrod. Dále kontrola bezpečnostních a havarijních prvků a kontrola netěsnosti plynu detektorem. Samozřejmostí je vyčištění filtrů a sifonu, kontrola a seřízení expanzní nádoby a další vše potřebné k bezstarostnému provozu Vašeho kotle. Jestliže se stanete našim zákazníkem, nemusíte na servis myslet, my Vás sami před roční servisní kontrolou budeme kontaktovat.


Strojový proplach

Topný systém nebo podlahové vytápění zbavíme nečistot, vodního kamene, bakterií a usazenin. Používáme speciální stoj a proplachovací chemii. Díky proplachu můžeme Vašemu kotli a topnému systému zvýšit životnost a snížit kazivost.

Nabízíme také napouštění upravené měkké vody do radiátorů. Přes demineralizační jednotku ošetříme systém vhodným přípravkem. Čistota v topném systému snižuje spotřebu a chrání součástky kotle i čerpadel.